Özel Tasarım • Kişiye ve Mekana Özel İç Mimari Ürün Tasarımı

  Kullandığımız kaliteli, dayanıklı ve sağlıklı ürünler ile iş ve yaşam alanlarınızın ihtiyaç duyduğu son dokunuşu biz tasarlıyoruz.

  Sizin yapmanız gereken tek şey, hayalini kurduğunuz tasarımı ve mobilyayı anlatmanız, istediğiniz tasarım özgürlüğüne, herhangi bir kalıba bağlı kalmadan anlattığınız tasarıma bizimle sahip olabilirsiniz.

  Profesyonel ekibimiz ile hayallerinizin ötesindeki mobilyaları yapmak bizim görevimiz. Eşsiz veya özel el yapımı ürünler için MAKSA’ya güvenebilir ve kısa süre içerisinde tasarıma sahip olabilirsiniz.

 • Kullanıcı Odaklı İç Mekan Deneyimi

  Küresel ve yerel modern iç mimari akımlardan beslenen tasarım yaklaşımımızı, bizlere profesyonel proje, amatör çizim, kimi zaman ise görsel olarak ilettiğiniz hayallerinizle harmanlıyor, ürün - tasarım - uygulama ya da hepsini kapsayan tümleşik ve kaliteden ödün vermeyen ekonomik bütçeler ile çözümler sunuyoruz.

  İş ve yaşam alanlarınızın ya da içerisindeki eşyaların / objelerinin tasarımında iyi düşünülmüş / kurgulanmış her bir detay, farkı ve özgünlüğü yaratan, mekana ruh veren önemli ayrıntılardır. Yaşam felsefenizi en doğru şekilde yansıtan arzu ettiğiniz tasarımlara, en uygun bütçeler ile sahip olmak için aşağıdaki formu eksiksiz doldurmanız ve elinizdeki görsel materyalleri iletmeniz yeterlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı