Gizlilik ve Güvenlik

Kullanıcı Bilgilerinizin Gizlilik ve Güvenlik Hükümleri
Tüm hakları © 2019 MAKSA MimarlıkLimited Şirketi'ne ait olan https://www.maksamimarlik.com internet sitesini (“İnternet Sitesi”) ziyaret eden kullanıcının (“Kullanıcı”) kayıt formunu doldurup onayladığı veya herhangi bir şekilde İnternet Sitesi’ni kullandığı anda işbu Kullanıcı ve Gizlilik Hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır. Girmiş olduğunuz bilgiler maksamimarlik.com tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.
Kredi Kartı / Ödeme / Online Alışveriş Güvenliği
Şirketimiz, alışveriş sitelerimizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır ve saklanması mümkün değildir. MAKSA web sitesinde 3. taraf PAYU ödeme sistemi kullanılmakta, alışveriş esnasında tüm kart - ödeme bilgileri, kişisel finansal verilerinizi PAYU ödeme sistemi üzerinde doldurmaktasınız ve tüm ödeme işlemleri bu güvenli protokol üzerinden gerçekleşmektedir.
İşlemler sürecine girdiğinizde güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken üç şey vardır. İlki internet tarayıcınızın adres çubuğunda göreceğiniz kilit simgesi olup, maksamimarlik.com web sayfasında Ticimax'ın sağladığı Let's Encrypt SSL mevcuttur ve bu sayede https:// güvenli bağlantı ile web sitemizde güvenli bir gezinti sağlayabilirsiniz. Bunlardan biri tarayıcınızın en alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir. Bu güvenli bir internet sayfasında olduğunuzu gösterir ve her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak ilgili ödeme kuruluşu tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
Kurum Bilgileri:
Unvan: MAKSA Mimarlık Limited Şirketi
Adres: Esenkent mah. Varol Sok. No: 44/A-1 Ümraniye - İstanbul
Telefon: +90 216 335 15 65
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı