Garanti, İade ve Değişim Koşulları

Ürünlerimizin ortalama olarak garanti süresi 2 (iki) yıldır. Online olarak web sitemizde satışa sunduğumuz ürünlerin tamamı, MAKSA garantisi ve güvencesine sahiptir. Tüm ürünler için garanti süresi, garanti içeriği ve koşulları MAKSA tarafından belirlemektedir. Satın alınan ürünlerin arızalanması durumunda ürün tarafımıza faturası veya satış formu ile arızanın ne olduğuna dair bir bilgilendirme notu ile birlikte gönderilmelidir. Tarafımıza gönderilen ürün üretim servisimize ulaştırıldıktan sonra belirttiğiniz arıza dikkate alınarak teste tabi tutulur. Ürünün arızası ilgili üretim departmanı tarafından onaylanmalıdır.
MAKSA tarafından herhangi bir arıza tespit edilmemesi durumunda ürün aynı şekilde müşteriye iade edilir. MAKSA tarafından arızanın garanti kapsamında olmadığı tespit edilirse ya ürün müşteriye iade edilir ya da müşteriden onay alınarak ücretli olarak onarım gerçekleştirilir. MAKSA tarafından arızalı ve garanti kapsamında olduğu tespit edilen ürün onarım yapılmak üzere işleme alınır. Onarım için yasal süre maksimum 30 iş günüdür. Bu süre içinde onarımın gerçekleşmesi durumunda ürün onarılmış olarak müşteriye geri gönderilir. Bu süre zarfında ürün onarılamazsa veya ürün herhangi bir şekilde onarılamayacak durumda ise yenisi stokta mevcut ise birebir değişim yapılarak tekrar müşteriye gönderilir. Stok durumu müsait değilse ürün sahibi ile irtibata geçilerek ya ürün iade alınır ya da müşterinin onayı alınarak muadili veya benzeri bir ürün ile değişim yapılarak ürün sahibine gönderilir.
Tüm iade ve/veya değişim talepleri [email protected] e-posta adresine e-mail ile tarafımıza bildirimde bulunmak suretiyle yapılmalıdır.
POSTA İADE ve İLETİŞİM ADRESİ:

Ticari Ünvan: MAKSA Mimarlık LTD.ŞTİ.

Adres: Esenkent Mh. Varol Sk. No:44/A-1 Ümraniye - İstanbul

Telefon: +90 (532) 387 0456

E-posta Adresi: [email protected] 

Geri ödeme yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış ve darbe almamış olması gerekmektedir.
 

• İade ve değişim durumunda kargo ücretleri alıcı tarafından karşılanacaktır.

• Gönderilen üründe üretici hatası olması durumunda ya da ürünün satıcı tarafından hatalı boyut veya bedende gönderilmesinde kargo ücreti satıcıya aittir.
• Geri ödeme ürün bedeli, kredi kart veya iade talebinizde belirtmiş olmanız gereken banka hesabınıza yatırılacaktır.
İade ?
Ortalama 15 (onbeş) iş gününde size özel üretilen ve tarafınıza teslim edilen mobilya, sehpa, aksesuar ve bilimum tamamlayıcı ürünler, sipariş üzerine üretilen özel ürün kapsamına girmektedir. Üretim kusuru, yanlış ürün gönderimi ve/veya kargoda hasar gibi sebepler dışında maalesef ürün iade alamamaktayız. Anlayışınız için özellikle teşekkür ederiz.
Uyuşmazlıkların Çözümü
İşbu ön bilgilendirme formunun uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değerlerin altında bulunan uyuşmazlıklarda Alıcı’nın Mal ve Hizmeti satın aldığı veya ikametgahının bulunduğu yer Tüketici Hakem Heyetleri ve söz konusu değerlerin üzerindeki uyuşmazlıklarda Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı