Hakkımızda

 

Sanata Yakışır Özel Tasarımlar

 

MAKSA Mimarlık, hayallerinizin ötesindeki evi tasarlamanıza yardımcı olur

Ev, yaşam, mobilya ve mimarlık gibi birçok farklı kategoride hizmet veren MAKSA Mimarlık, müşterilerin istekleri doğrultusunda özel tasarımlar sunar. 2012 yılında hizmet vermeye başlayan mimar kadrosu, evlere tarz ve şıklığı getirmeyi amaçlar. Özellikle oturma grupları, masa ve aksesuar alanlarındaki derin bilgi birikimi ve deneyimini değerli müşterileriyle paylaşır.

  • Kaliteli Hizmet
  • Zamanında Teslimat
  • Uygun Fiyatlandırma

MAKSA Mimarlık, uluslararası kalite standartlarında özgün tasarımlar üreterek işlevsellikle estetiği aynı yerde buluşturur. Uzman tasarım ve mimari ekibiyle; doğal taşlar, parlak pirinç ve 304 kalite paslanmaz metal başta olmak üzere birçok metalle çalışmaktadır. Yurtdışından ithal edilen doğal taşlar hem markanın kendi ürünlerinde hem de özel siparişlerde kullanılır. Metal mobilya ve doğal taş sektöründeki uzmanlığıyla, arzu edilen tüm değişiklikleri gerçekleştirir ve eşsiz tasarımlar yaratır. Doğaya saygı göstererek mobilya malzemelerini özenle seçer. Yenilikçi tasarım anlayışıyla kaliteli ürün koleksiyonları oluşturur. Lüksü ulaşılabilir fiyatta sunarak müşterilerini baştan sona kaliteli bir deneyimle buluşturmayı görev edinmiştir.

Üretimde Başarı ve Sürekliliğin Teminatı Hizmette Dürüstlük ve Kalitedir

MAKSA; mimarlık, mobilya dekorasyon ve mağazacılık sektöründe müşteriyle güven ilkesine dayalı ilişkiler geliştirir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan deneyimli ekibi, daima çözüm odaklı düşünür ve kaliteden ödün vermez. Üretim 5,000 m² alanda gerçekleşir ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine çeşitlilik sunar. MAKSA Mimarlık, sadece ürün temin etmekle kalmayıp aynı zamanda kaliteli bir hizmet anlayışı sunarak fark yaratır. İstenilen kaliteyi en uygun fiyatta sunarak satın alma sonrasında sorun yaratmayacak ürünler oluşturur.   

Online Hizmet ve Güvenli Alışveriş

MAKSA Mimarlık online satış mağazası, hem özel marka ürünlerini hem de birçok seçkin tedarikçinin ürünlerini buluşturur. Müşteriler güvenli internet alışverişi imkânıyla ürünleri diledikleri gibi inceleyebilir ve istedikleri zaman sipariş verebilirler. Online kanallar üzerinden verilen siparişler, Türkiye’nin her yerine ulaştırılmaktadır. Ürünler; Masa, Sehpa, TV Ünitesi, Kitaplık, Konsol ve Aksesuar olarak kategorilere ayrılır ve çeşitlilik sunar. Büyük titizlikle paketlenen ürünler zarara uğramadan kargoya verilir. Kargo hizmeti hızlı ve güvenli bir şekilde ürünleri ulaştırır.

MAKSA Mimarlık; dış ticaret, lojistik, gümrükleme, teşvikler gibi birçok alanda çözüm ortaklarına bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak destek verir. Ayrıca, firmalar düşük maliyetli hammadde ve girdi tedarik ederek piyasada rekabet avantajı sağlar.

MAKSA BEYOND DREAMS kurulduğu ilk günden beri; uygun fiyat,  kaliteli hizmet ve zamanında teslimat prensiplerinden ödün vermemektedir. Uluslararası sektörel gelişmeleri takip ederek Türkiye’de yeni bir marka değeri oluşturmayı hedefler. Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerin istekleri doğrultusunda her türlü mekanı baştan yaratmaktadır. Müşteri memnuniyetini hep üst seviyede tutmayı başararak etki alanını günden güne genişletir. Ürün üretmenin yanı sıra hizmet üretmeyi de kural edinerek piyasada öne çıkar. Zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede geniş müşteri kitlesine ulaşarak, pek çok müşteriye yenilikçi ve estetik çözümler üretmiştir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı